Autor:

Szarik37

Utworzono:

17.08.2020

Po porażce w ostatnoch minutach spotkania w pierwszej kolejce  oraz pauzie w drugiej, spragniony punktów Naprzód podejmował u siebię drużynę LKS Górki Śl.

Obie drużyny wyszły na to spotkanie w bojowym nastawieniu. Cel był jeden, zwycięstwo.

po końcowym gwizdku sędziego dumnie mogliśmy sobie dopisać pierwsze 3 pkt. w tym sezonie.

Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, z perspektywy całego meczu, nasza drużyna była lepsza, przez co wynik nie podlega żadnym kontrowersjom.

Obie bramki w tym meczu padły po rzutach karnych.

Pierwszy rzut karny już w 6 minucie spotkania na bramkę zamienił sam poszkodowany, Bogusław Drobny, który po tej bramce ma już na swoim koncie 4 bramki w 2 meczach w tym sezonie.

Drugi rzut karny podyktowany został kilka minut pózniej w 27min. Faulowany w polu karnym był Szymon Lechocki a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Tomasz Mandrysz ustalając wynik tego spotkania na 2:0.

Drużyna gości w ostatniej akcji meczu również miała rzut karny, jednak obronił go nasz bramkarz Marek Dudka ,który w drugiej połowie pokazał klasę swoich umiejętności niejednokrotnie ratując nasz zespół przed utratą bramki.