Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
0:1
KS 1905 Krzanowice
LKS Pawłów
4:2
LKS Chałupki
LKS Studzienna
3:0
LKS Raszczyce
Stal Kuźnia Raciborska
1:1
Start Pietrowice Wielkie
Czarni Nowa Wieś
3:3
LKS Płomień Kobyla
LKS Buk Rudy
4:0
Górnik Pszów
LKS Brzezie
0:0
Naprzód Zawada
Zgoda Zawada Książęca
1:5
LKS Tworków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
3:0
LKS Buk Rudy
LKS Raszczyce
3:3
LKS Lyski
Naprzód Zawada
2:3
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Tworków
3:2
Górnik Pszów
Zgoda Zawada Książęca
1:3
LKS Brzezie
Start Pietrowice Wielkie
1:0
LKS Pawłów
LKS Chałupki
3:5
Czarni Nowa Wieś
LKS Płomień Kobyla
3:3
LKS Studzienna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
1:3
KS 1905 Krzanowice
LKS Pawłów
11:0
Naprzód Zawada
Stal Kuźnia Raciborska
3:2
Zgoda Zawada Książęca
Czarni Nowa Wieś
4:0
Start Pietrowice Wielkie
LKS Lyski
1:3
LKS Płomień Kobyla
LKS Brzezie
1:4
LKS Tworków
LKS Studzienna
3:1
LKS Chałupki
LKS Buk Rudy
2:0
LKS Raszczyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Raszczyce
2:0
Górnik Pszów
LKS Brzezie
1:2
Stal Kuźnia Raciborska
Naprzód Zawada
0:13
Czarni Nowa Wieś
Zgoda Zawada Książęca
5:3
LKS Pawłów
Start Pietrowice Wielkie
1:2
LKS Studzienna
LKS Chałupki
1:1
LKS Lyski
LKS Płomień Kobyla
5:1
LKS Buk Rudy
LKS Tworków
3:1
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
3:5
Start Pietrowice Wielkie
KS 1905 Krzanowice
2:0
LKS Raszczyce
LKS Pawłów
2:2
LKS Brzezie
LKS Studzienna
9:0
Naprzód Zawada
LKS Buk Rudy
1:0
LKS Chałupki
Stal Kuźnia Raciborska
2:3
LKS Tworków
Czarni Nowa Wieś
3:0
Zgoda Zawada Książęca
Górnik Pszów
0:2
LKS Płomień Kobyla
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzezie
3:2
Czarni Nowa Wieś
Naprzód Zawada
4:5
LKS Lyski
LKS Tworków
8:0
LKS Raszczyce
Zgoda Zawada Książęca
0:2
LKS Studzienna
Start Pietrowice Wielkie
1:1
LKS Buk Rudy
Stal Kuźnia Raciborska
2:2
LKS Pawłów
LKS Chałupki
2:4
Górnik Pszów
LKS Płomień Kobyla
3:6
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
1:3
Zgoda Zawada Książęca
KS 1905 Krzanowice
4:0
LKS Chałupki
LKS Pawłów
1:3
LKS Tworków
LKS Raszczyce
3:4
LKS Płomień Kobyla
LKS Studzienna
2:1
LKS Brzezie
LKS Buk Rudy
7:1
Naprzód Zawada
Czarni Nowa Wieś
5:1
Stal Kuźnia Raciborska
Górnik Pszów
0:3
Start Pietrowice Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
2:1
Czarni Nowa Wieś
LKS Brzezie
2:0
LKS Lyski
Naprzód Zawada
1:2
Górnik Pszów
Zgoda Zawada Książęca
0:3
LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie
2:4
KS 1905 Krzanowice
Stal Kuźnia Raciborska
3:1
LKS Studzienna
LKS Chałupki
2:1
LKS Raszczyce
LKS Tworków
8:1
LKS Płomień Kobyla
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
1:2
Stal Kuźnia Raciborska
KS 1905 Krzanowice
12:1
Naprzód Zawada
LKS Raszczyce
1:1
Start Pietrowice Wielkie
LKS Studzienna
3:1
LKS Pawłów
LKS Buk Rudy
3:1
LKS Brzezie
Czarni Nowa Wieś
1:3
LKS Tworków
LKS Płomień Kobyla
4:2
LKS Chałupki
Górnik Pszów
0:3
Zgoda Zawada Książęca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
3:2
LKS Lyski
LKS Brzezie
0:3
Górnik Pszów
Naprzód Zawada
0:5
LKS Raszczyce
Zgoda Zawada Książęca
0:2
KS 1905 Krzanowice
Start Pietrowice Wielkie
5:0
LKS Płomień Kobyla
Stal Kuźnia Raciborska
2:2
LKS Buk Rudy
Czarni Nowa Wieś
1:5
LKS Studzienna
LKS Tworków
1:1
LKS Chałupki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
2:1
Czarni Nowa Wieś
KS 1905 Krzanowice
6:2
LKS Brzezie
LKS Raszczyce
2:2
Zgoda Zawada Książęca
LKS Studzienna
2:1
LKS Tworków
LKS Buk Rudy
5:2
LKS Pawłów
LKS Chałupki
2:1
Start Pietrowice Wielkie
LKS Płomień Kobyla
3:1
Naprzód Zawada
Górnik Pszów
0:2
Stal Kuźnia Raciborska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
- : -
Górnik Pszów
LKS Brzezie
- : -
LKS Raszczyce
Naprzód Zawada
- : -
LKS Chałupki
LKS Tworków
- : -
Start Pietrowice Wielkie
Zgoda Zawada Książęca
- : -
LKS Płomień Kobyla
LKS Studzienna
- : -
LKS Lyski
Stal Kuźnia Raciborska
- : -
KS 1905 Krzanowice
Czarni Nowa Wieś
- : -
LKS Buk Rudy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
- : -
LKS Tworków
KS 1905 Krzanowice
- : -
LKS Pawłów
LKS Raszczyce
- : -
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Buk Rudy
- : -
LKS Studzienna
Start Pietrowice Wielkie
- : -
Naprzód Zawada
LKS Chałupki
- : -
Zgoda Zawada Książęca
LKS Płomień Kobyla
- : -
LKS Brzezie
Górnik Pszów
- : -
Czarni Nowa Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
- : -
LKS Buk Rudy
LKS Pawłów
- : -
LKS Raszczyce
LKS Brzezie
- : -
LKS Chałupki
LKS Tworków
- : -
Naprzód Zawada
Zgoda Zawada Książęca
- : -
Start Pietrowice Wielkie
LKS Studzienna
- : -
Górnik Pszów
Stal Kuźnia Raciborska
- : -
LKS Płomień Kobyla
Czarni Nowa Wieś
- : -
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
- : -
LKS Studzienna
LKS Raszczyce
- : -
Czarni Nowa Wieś
Naprzód Zawada
- : -
Zgoda Zawada Książęca
LKS Buk Rudy
- : -
LKS Tworków
Start Pietrowice Wielkie
- : -
LKS Brzezie
LKS Chałupki
- : -
Stal Kuźnia Raciborska
LKS Płomień Kobyla
- : -
LKS Pawłów
Górnik Pszów
- : -
LKS Lyski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości