zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
2:3
Zgoda Zawada Książęca
Wypoczynek Buków
2:3
Górnik Pszów
LKS Tworków
2:3
LKS Brzezie
KS Kornowac
1:4
LKS Lyski
Start Pietrowice Wielkie
2:3
Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki
2:2
LKS Buk Rudy
LKS Płomień Kobyla
2:3
LKS Studzienna
LKS II Unia Turza Śląska
5:1
GKS II Dąb Gaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
4:2
Wypoczynek Buków
LKS Brzezie
0:0
Start Pietrowice Wielkie
Zgoda Zawada Książęca
1:3
LKS II Unia Turza Śląska
LKS Buk Rudy
2:3
LKS Studzienna
Czarni Nowa Wieś
2:3
LKS Płomień Kobyla
LKS Chałupki
0:2
KS Kornowac
GKS II Dąb Gaszowice
3:3
LKS Tworków
Górnik Pszów
0:0
Czarni Gorzyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
5:1
LKS Lyski
LKS Studzienna
1:3
Czarni Nowa Wieś
Wypoczynek Buków
1:8
LKS Chałupki
Start Pietrowice Wielkie
2:0
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Płomień Kobyla
1:4
LKS Brzezie
KS Kornowac
4:0
LKS Buk Rudy
LKS Tworków
0:2
Zgoda Zawada Książęca
LKS II Unia Turza Śląska
1:3
Górnik Pszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
2:2
LKS Tworków
LKS Lyski
5:2
LKS II Unia Turza Śląska
LKS Brzezie
0:0
LKS Studzienna
Zgoda Zawada Książęca
1:4
Start Pietrowice Wielkie
KS Kornowac
5:1
Wypoczynek Buków
LKS Buk Rudy
0:2
Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki
0:6
Czarni Gorzyce
GKS II Dąb Gaszowice
1:3
LKS Płomień Kobyla
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
1:1
KS Kornowac
LKS Tworków
2:0
LKS Lyski
LKS Studzienna
3:0
GKS II Dąb Gaszowice
Wypoczynek Buków
4:0
LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie
2:2
Górnik Pszów
Czarni Nowa Wieś
2:0
LKS Brzezie
LKS Płomień Kobyla
3:1
Zgoda Zawada Książęca
LKS II Unia Turza Śląska
4:2
LKS Chałupki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Lyski
1:4
Start Pietrowice Wielkie
Zgoda Zawada Książęca
2:5
LKS Studzienna
KS Kornowac
1:0
LKS II Unia Turza Śląska
Wypoczynek Buków
2:8
Czarni Gorzyce
LKS Buk Rudy
1:1
LKS Brzezie
LKS Chałupki
0:1
LKS Tworków
GKS II Dąb Gaszowice
0:4
Czarni Nowa Wieś
Górnik Pszów
2:2
LKS Płomień Kobyla
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
4:0
LKS Buk Rudy
LKS Brzezie
3:0
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Tworków
2:2
KS Kornowac
LKS Studzienna
4:1
Górnik Pszów
Start Pietrowice Wielkie
3:0
LKS Chałupki
Czarni Nowa Wieś
2:0
Zgoda Zawada Książęca
LKS Płomień Kobyla
7:1
LKS Lyski
LKS II Unia Turza Śląska
- : -
Wypoczynek Buków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzezie
1:2
Górnik Pszów
LKS Tworków
2:3
Czarni Gorzyce
LKS Studzienna
7:0
LKS Chałupki
Start Pietrowice Wielkie
2:4
Wypoczynek Buków
Czarni Nowa Wieś
2:1
LKS Lyski
LKS Płomień Kobyla
6:1
KS Kornowac
LKS II Unia Turza Śląska
2:4
LKS Buk Rudy
GKS II Dąb Gaszowice
4:1
Zgoda Zawada Książęca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
4:2
Start Pietrowice Wielkie
LKS Lyski
3:0
LKS Brzezie
KS Kornowac
4:1
LKS Studzienna
Wypoczynek Buków
3:5
LKS Płomień Kobyla
LKS Buk Rudy
0:0
Zgoda Zawada Książęca
LKS Chałupki
3:1
Czarni Nowa Wieś
LKS II Unia Turza Śląska
2:6
LKS Tworków
Górnik Pszów
4:2
GKS II Dąb Gaszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzezie
- : -
LKS Chałupki
LKS Tworków
- : -
LKS Buk Rudy
Zgoda Zawada Książęca
- : -
Górnik Pszów
LKS Studzienna
- : -
Wypoczynek Buków
Start Pietrowice Wielkie
- : -
LKS II Unia Turza Śląska
Czarni Nowa Wieś
- : -
KS Kornowac
LKS Płomień Kobyla
- : -
Czarni Gorzyce
GKS II Dąb Gaszowice
- : -
LKS Lyski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij