Sześć
Górnik Pszów ponownie udowodnił, że w obecnych rozgrywkach na szczeblu C-klasy, jest absolutnym faworytem do uzyskania awansu. W pierwszych czterech meczach pszowiki trafiły do siatki przeciwnika aż 28 razy, tracąc zaledwie 2 bramki. Wprawdzie pierwszy mecz został zweryfikowany jako walkower na niekorzyść Górnika, ale tą stratę niewątpliwie Górnik zniweluje w następnych kolejkach jesiennej rundy.
24.09.2022 r. Wicher Płonia - Górnik Pszów 1:6
Bramki dla Pszowa: 3 - Mateusz Foreiter, po jednej - Adel Denbri, Sebastian Gawlik i Szymon Ostrzołek.
Skład Górnika: Konrad Adamski - Sebastian Gawlik, Mateusz Kołat, Ireneusz Węgrzyk, Fabian Janeta, Mateusz Foreiter, Adel Denbri, Jakub Kirszniak, Sebastian Warzecha, Dawid Bugiel, Bartosz Sacha (Szymon Ostrzołek). Rezerwa: Marian Krakowczyk.
Trener: Tomasz Gajewski.
Zdjęcia: Krzysztof Maks.